Chceli by ste prekvapiť Vašich hostí nezabudnuteľnou akrobatickou show na firemnom večierku, plese, športovej alebo kultúrnej udalosti?

Ak áno, veľmi radi vám predvedieme naše umenie na bicykli na rôznych akciách a udalostiach! Radi pripravíme pre Vás unikátne vystúpenie s hudobným doprovodom na bicykloch, prípadnej aj na jednokolkách.

Naše portfólio obsahuje:

  • krátka dynamická show do 10 min. – vhodná predovšetkým ako úvodné otváracie číslo, či už plesu, eventu, alebo inej kultúrno-spoločenskej akcie (vyhodnotenie športovca roka, …)
  • interaktívna show do 30 min. – obsahuje viaceré choreografie, pričom súčasťou show je aj interakcia s publikom, kde si môžu vybraní diváci vyskúšať naše špeciálne bicykle vo forme súťaže.
  • tematické predstavenie do 30 min. – naše vystúpenie je možné upraviť podľa tematiky eventu a požiadaviek klienta (kostým, hudobný doprovod a pod.).
  • motivačný program do 45 min. – určený predovšetkým pre základné a stredné školy s názvom “Neseď doma, bicykluj!”
  • svetová novinka! – „Act 4 Slovakia & Daniela Lovlin“ – unikátny program do 30 minút určený pre toho najnáročnejšieho klienta pod názvom “Sound of cycling”

Technické požiadavky:

Na predvedenie akrobatickej show potrebujeme rovnomerný, nie príliš mäkký povrch veľkosti minimálne 8x8m (možnosť vonku aj vnútri)